| Προδιαγραφές | Περίπου 38000X4800X2500mm |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα | 4500 κιλά/24 ώρες |
| Τρόπος | Οριζόντια |
| Συνολικό βάρος | 25Τ |
| Αναλογία τεντώματος | 4-10 |
| Product Types | Rope, PP Woven Bag, Artificial Grass etc. |
|---|---|
| Raw Material | PP, PE |
| Automation | Automatic |
| Computerized | Computerized |
| Installing Power | 4-10 |
| Τύποι προϊόντων | Σχοινί, υφασμένη τσάντα PP, τεχνητό γρασίδι κ.λπ. |
|---|---|
| Πρωτότυπη ύλη | PP, PE |
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποιημένο |
| Υπολογιστικά | Υπολογιστικά |
| Εγκατάσταση ισχύος | 4-10 |
| Ταχύτητα σχεδιασμού | 250m/min |
|---|---|
| Εγκατάσταση ισχύος | 4-10 |
| Συνολικό βάρος | 25Τ |
| Περιοχή ινών | 60-2000 τεξ |
| Μέγιστη χωρητικότητα | 4500 κιλά/24 ώρες |
| Συνολικό βάρος | 25Τ |
|---|---|
| Προδιαγραφές | Περίπου 38000X4800X2500mm |
| Μέγιστη χωρητικότητα 4 | 4500KG/24H |
| Αναλογία τεντώματος | 4-10 |
| Εργασιακή ισχύς | 110 kW |
| Προϊόν | χρησιμοποιημένη παράμετρος γραμμής ταινίας |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 600.4 |
| Ηλεκτρικό σύστημα ελέγχου | PRC |
| Δύναμη της κύριας μηχανής | 157.4kw |
| Υπόθεση | Μεταχειρισμένος |
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα | 4500 κιλά/24 ώρες |
| Εγκατάσταση ισχύος | 4-10 |
| Ταχύτητα σχεδιασμού | 250m/min |
| Αναλογία τεντώματος | 4-10 |
| Κατανάλωση | 10 σετ/σετ ανά μήνα |
|---|---|
| Εργασιακή ισχύς | 110 kW |
| Αναλογία τεντώματος | 4-10 |
| Ταχύτητα σχεδιασμού | 250m/min |
| Περιοχή ινών | 60-2000 τεξ |
| Προϊόν | χρησιμοποιημένη παράμετρος γραμμής ταινίας |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 600.1 |
| Ηλεκτρικό σύστημα ελέγχου | PRC |
| Δύναμη της κύριας μηχανής | 157.1kw |
| Υπόθεση | Μεταχειρισμένος |
| Προϊόν | χρησιμοποιημένη παράμετρος γραμμής ταινίας |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 600.2 |
| Ηλεκτρικό σύστημα ελέγχου | PRC |
| Δύναμη της κύριας μηχανής | 157.2kw |
| Υπόθεση | Μεταχειρισμένος |