| Specificatie | Rond 38000X4800X2500mm |
|---|---|
| Max. capaciteit | 4500 kg/24 uur |
| Modus | horizontaal |
| Totaal gewicht | 25T |
| Rekverhouding | 4-10 |
| Product Types | Rope, PP Woven Bag, Artificial Grass etc. |
|---|---|
| Raw Material | PP, PE |
| Automation | Automatic |
| Computerized | Computerized |
| Installing Power | 4-10 |
| Producttypes | Touw, PP geweven tas, kunstgras etc. |
|---|---|
| Grondstoffen | PP, PE |
| Automatisering | Automatisch |
| Geautomatiseerde | Geautomatiseerde |
| Stroom installeren | 4-10 |
| Ontwerpsnelheid | 250m/min |
|---|---|
| Stroom installeren | 4-10 |
| Totaal gewicht | 25T |
| Gamma van de vezels | 60 tot 2000 tex |
| Max. capaciteit | 4500 kg/24 uur |
| Totaal gewicht | 25T |
|---|---|
| Specificatie | Rond 38000X4800X2500mm |
| Max. capaciteit 4 | 4500 kg/24 uur |
| Rekverhouding | 4-10 |
| Werkkracht | 110 kW |
| Producten | gebruikte bandlijnparameter |
|---|---|
| Capaciteit | 600.4 |
| Elektrocontrolesysteem | De VRC |
| Vermogen van Hoofdmotor | 157,4 kW |
| Voorwaarde | Tweedehands |
| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Max. capaciteit | 4500 kg/24 uur |
| Stroom installeren | 4-10 |
| Ontwerpsnelheid | 250m/min |
| Rekverhouding | 4-10 |
| Productiecapaciteit | 10 sets per maand |
|---|---|
| Werkkracht | 110 kW |
| Rekverhouding | 4-10 |
| Ontwerpsnelheid | 250m/min |
| Gamma van de vezels | 60 tot 2000 tex |
| Producten | gebruikte bandlijnparameter |
|---|---|
| Capaciteit | 600.1 |
| Elektrocontrolesysteem | De VRC |
| Vermogen van Hoofdmotor | 157.1kw |
| Voorwaarde | Tweedehands |
| Producten | gebruikte bandlijnparameter |
|---|---|
| Capaciteit | 600.2 |
| Elektrocontrolesysteem | De VRC |
| Vermogen van Hoofdmotor | 157.2kw |
| Voorwaarde | Tweedehands |