| Τύποι προϊόντων | Υφαντικές σακούλες |
|---|---|
| Υπολογιστικά | Υπολογιστικά |
| Max.Extrusion όγκος | 140 kg/ώρα |
| Βίδα Dia | 75 χιλιοστά |
| Αναλογία L/D | 33:1 |
| Περιοχή ινών | 60-2000 τεξ |
|---|---|
| Εγκατάσταση ισχύος | 4-10 |
| Μέγιστη χωρητικότητα | 4500KG/24H |
| Ταχύτητα σχεδιασμού | 250m/min |
| Αναλογία τεντώματος | 4-10 |
| Περιοχή ινών | 60-2000 τεξ |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα | 4500KG/24H |
| Ταχύτητα σχεδιασμού | 250m/min |
| Πακέτο μεταφοράς | Δαστική θήκη |
| Συνολικό βάρος | 25Τ |
| Σχήμα | Οριζόντια |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποιημένο |
| Υπολογιστικά | Υπολογιστικά |
| Περιοχή ινών | 60-2000 τεξ |
| Ταχύτητα σχεδιασμού | 250m/min |
| Προϊόν | χρησιμοποιημένη παράμετρος γραμμής ταινίας |
|---|---|
| Πρώτη ύλη | PP/PE |
| Δυναμικότητα | 600 |
| Ηλεκτρικό σύστημα ελέγχου | PRC |
| Δύναμη της κύριας μηχανής | 157kw |
| Προϊόν | χρησιμοποιημένη παράμετρος γραμμής ταινίας |
|---|---|
| Πρώτη ύλη | PP |
| Δυναμικότητα | 600.1 |
| Ηλεκτρικό σύστημα ελέγχου | PRC |
| Δύναμη της κύριας μηχανής | 157.1kw |
| Τρόπος | Οριζόντια |
|---|---|
| Τύποι προϊόντων | Υφαντικές σακούλες |
| Max.Extrusion όγκος | 140 kg/ώρα |
| Βίδα Dia | 75 χιλιοστά |
| Αναλογία L/D | 33:1 |
| Προδιαγραφές | Περίπου 38000X4800X2500mm |
|---|---|
| Συνολικό βάρος | 25Τ |
| Τύποι προϊόντων | Σχοινί, υφασμένη τσάντα PP, τεχνητό γρασίδι κ.λπ. |
| Πρωτοϋλικά | PP, PE |
| Σχήμα | Οριζόντια |
| Προϊόν | χρησιμοποιημένη παράμετρος γραμμής ταινίας |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 600.3 |
| Ηλεκτρικό σύστημα ελέγχου | PRC |
| Δύναμη της κύριας μηχανής | 157.3kW |
| Υπόθεση | Μεταχειρισμένος |
| Ονομασία | Άνεμος μηχανή υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Στρίψιμο σπινθήρα | 200 χιλιοστά |
| Οδήγηση | Έλεγχος μετατροπής συχνότητας |
| Πλάτος του νήματος | 1,5-6 |
| Μέγεθος του πυρήνα ((mm) | 220 |