| Μηχανή τέντωσης πλαστικών πλαστικών ταινιών 60-2000tex | 60-2000 τεξ |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα | 4500KG/24H |
| Συνολικό βάρος | 25Τ |
| Εργασιακή ισχύς | 110 kW |
| Ταχύτητα σχεδιασμού | 250m/min |
| Εγκατάσταση ισχύος | 4-10 |
|---|---|
| Συνολικό βάρος | 25Τ |
| SpecificationSpecification | Περίπου 38000X4800X2500mm |
| Περιοχή ινών | 60-2000 τεξ |
| Ταχύτητα σχεδιασμού | 250m/min |
| Ονομασία | Άνεμος μηχανή υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Διάστημα σωλήνα | 280/290mm (Αλλες προδιαγραφές είναι προαιρετικές) |
| Στρίψιμο σπινθήρα | 200 χιλιοστά |
| Οδήγηση | Έλεγχος μετατροπής συχνότητας |
| Μέγιστη. Ταχύτητα περιέλιξης | 1000 στροφές ανά λεπτό |
| Ονομασία | Άνεμος μηχανή υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Μέγιστη. Ταχύτητα περιέλιξης | 1000 στροφές ανά λεπτό |
| Στρίψιμο σπινθήρα | 200 χιλιοστά |
| Οδήγηση | Έλεγχος μετατροπής συχνότητας |
| Διάστημα σωλήνα | 280/290mm (Αλλες προδιαγραφές είναι προαιρετικές) |
| Μέγιστη χωρητικότητα | 4500 κιλά/24 ώρες |
|---|---|
| Ταχύτητα σχεδιασμού | 250m/min |
| Αναλογία τεντώματος | 4-10 |
| Εργασιακή ισχύς | 110 kW |
| Πρωτοϋλικά | PP, PE |
| Ταχύτητα σχεδιασμού | 250m/min |
|---|---|
| Εγκατάσταση ισχύος | 4-10 |
| Συνολικό βάρος | 25Τ |
| Περιοχή ινών | 60-2000 τεξ |
| Μέγιστη χωρητικότητα | 4500 κιλά/24 ώρες |
| Ονομασία | Άνεμος μηχανή υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κατάλληλο για μηχανή εκτόξευσης νήματος |
| Μέγιστη. Ταχύτητα περιέλιξης | 1000 στροφές ανά λεπτό |
| Υπόθεση | Δεύτερη χρήση |
| Πακέτο μεταφοράς | Κάποια ποσότητα σε πλαστική σακούλα, κάρτονες σε ξύλο |
| Ονομα | Άνεμος μηχανή υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Οδήγηση | Έλεγχος μετατροπής συχνότητας |
| Μέγεθος | 3500x1500x1500 χιλιοστά |
| Υπόθεση | Χρησιμοποιείται |
| Εφαρμογή | Τεξίτης |
| Προϊόν | Χρησιμοποιούμενη γραμμή εκτόξευσης νήματος |
|---|---|
| Πλάτος Nolding του υφάσματος | 300~850mm |
| Αριθμός στημονιού | 720 |
| Weft densith | 2075picks/100mm |
| Τρέχοντας ταχύτητα της κύριας μηχανής | 135-150r/min |