| Spesifikasyon | Yaklaşık 38000X4800X2500mm |
|---|---|
| Max. Maks. Capacity Kapasite | 4500kg/24 saat |
| mod | yatay |
| Toplam ağırlık | 25 ton |
| Esneme Oranı | 4-10 |
| Product Types | Rope, PP Woven Bag, Artificial Grass etc. |
|---|---|
| Raw Material | PP, PE |
| Automation | Automatic |
| Computerized | Computerized |
| Installing Power | 4-10 |
| Ürün Çeşitleri | İp, PP Dokuma Çanta, Suni Çim vb. |
|---|---|
| Çiğ madde | PP, PE |
| Otomasyon | Otomatik |
| bilgisayarlı | bilgisayarlı |
| Kurulum Gücü | 4-10 |
| Tasarım Hızı | 250m/Dk |
|---|---|
| Kurulum Gücü | 4-10 |
| Toplam ağırlık | 25 ton |
| Elyaf Aralığı | 60-2000teks |
| Max. Maks. Capacity Kapasite | 4500kg/24 saat |
| Toplam ağırlık | 25 ton |
|---|---|
| Spesifikasyon | Yaklaşık 38000X4800X2500mm |
| Maks. Kapasite 4 | 4500kg/24 saat |
| Esneme Oranı | 4-10 |
| çalışma gücü | 110 kw |
| ürün | Kullanılan bant hattı parametresi |
|---|---|
| Kapasite | 600.4 |
| Elektrik Kontrol Sistemi | ÇHC |
| Ana motorun gücü | 157.4kw |
| Durum | İkinci el |
| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| Max. Maks. Capacity Kapasite | 4500kg/24 saat |
| Kurulum Gücü | 4-10 |
| Tasarım Hızı | 250m/Dk |
| Esneme Oranı | 4-10 |
| Üretim Kapasitesi | Ayda 10 Set/Set |
|---|---|
| çalışma gücü | 110 kw |
| Esneme Oranı | 4-10 |
| Tasarım Hızı | 250m/Dk |
| Elyaf Aralığı | 60-2000teks |
| ürün | Kullanılan bant hattı parametresi |
|---|---|
| Kapasite | 600.1 |
| Elektrik Kontrol Sistemi | ÇHC |
| Ana motorun gücü | 157.1kw |
| Durum | İkinci el |
| ürün | Kullanılan bant hattı parametresi |
|---|---|
| Kapasite | 600.2 |
| Elektrik Kontrol Sistemi | ÇHC |
| Ana motorun gücü | 157.2kw |
| Durum | İkinci el |