| Ονομασία | Άνεμος μηχανή υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Στρίψιμο σπινθήρα | 200 χιλιοστά |
| Οδήγηση | Έλεγχος μετατροπής συχνότητας |
| Ντενιέ (Δ) | 400-3000 |
| Ποσότητα κουρδιστηριών σε κάθε πλαίσιο | 12 |
| Προδιαγραφές | Περίπου 38000X4800X2500mm |
|---|---|
| Κατανάλωση | 10 σετ/σετ ανά μήνα |
| Μέγιστη χωρητικότητα | 4500 κιλά/24 ώρες |
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποιημένο |
| Αναλογία τεντώματος | 4-10 |
| Προϊόν | χρησιμοποιημένη παράμετρος γραμμής ταινίας |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 600.5 |
| Ηλεκτρικό σύστημα ελέγχου | PRC |
| Δύναμη της κύριας μηχανής | 157.5kw |
| Υπόθεση | Μεταχειρισμένος |
| Εμπορικό σήμα | ΕΝΙΚΗ ΚΑΙ ΚΑΛΗ |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα | 4500KG/24H |
| Περιοχή ινών | 60-2000 τεξ |
| Ταχύτητα σχεδιασμού | 250m/min |
| Εγκατάσταση ισχύος | 4-10 |
| Προϊόν | Χρησιμοποιούμενη γραμμή εκτόξευσης νήματος |
|---|---|
| Περιοχή ινών | 60-2000 τεξ |
| Μέγιστη χωρητικότητα | 4500 κιλά/24 ώρες |
| Ταχύτητα σχεδιασμού | 250m/min |
| Εγκατάσταση ισχύος | 4-10 |
| Ονομασία | Άνεμος μηχανή υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κατάλληλο για μηχανή εκτόξευσης νήματος |
| Υπόθεση | Δεύτερη χρήση |
| Εμπορικό σήμα | ΕΝΙΚΗ ΚΑΙ ΚΑΛΗ |
| Χρήση | Μηχανή περιτύλιξης νήματος |
| Δυνατότητα παραγωγής | 10 σετ/σετ ανά μήνα |
|---|---|
| Εργασιακή ισχύς | 110 kW |
| Αναλογία τεντώματος | 4-10 |
| Ταχύτητα σχεδιασμού | 250m/min |
| Περιοχή ινών | 60-2000 τεξ |
| Τύποι προϊόντων | Σχοινί, υφασμένη τσάντα PP, τεχνητό γρασίδι κ.λπ. |
|---|---|
| Περιοχή ινών | 60-2000 τεξ |
| Ταχύτητα σχεδιασμού | 250m/min |
| Αναλογία τεντώματος | 4-10 |
| Πρωτοϋλικά | PP, PE |
| Προϊόν | Άνεμος μηχανή |
|---|---|
| Max.winding ταχύτητα | 280m/min |
| Αυτοματοποιημένο | Αυτοματοποιημένο |
| Κρόκη της σειράς αέρα | 60~280tex |
| Max.wind διάμετρος | 160 χιλιοστά |
| Ταχύτητα σχεδιασμού | 250m/min |
|---|---|
| Αναλογία τεντώματος | 4-10 |
| Εργασιακή ισχύς | 110 kW |
| Προδιαγραφές | Περίπου 38000X4800X2500mm |
| Συνολικό βάρος | 25Τ |