| Producttypes | Geweven zak |
|---|---|
| Geautomatiseerde | Geautomatiseerde |
| Max.Extrusion Volume | 140 kg/uur |
| Schroef Dia | 75 mm |
| Verhouding van L/D | 33:1 |
| Gamma van de vezels | 60 tot 2000 tex |
|---|---|
| Stroom installeren | 4-10 |
| Max. capaciteit | 4500 kg/24 uur |
| Ontwerpsnelheid | 250m/min |
| Rekverhouding | 4-10 |
| Gamma van de vezels | 60 tot 2000 tex |
|---|---|
| Max. capaciteit | 4500 kg/24 uur |
| Ontwerpsnelheid | 250m/min |
| Transportpakket | Houten behuizing |
| Totaal gewicht | 25T |
| Model | horizontaal |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Geautomatiseerde | Geautomatiseerde |
| Gamma van de vezels | 60 tot 2000 tex |
| Ontwerpsnelheid | 250m/min |
| Producten | gebruikte bandlijnparameter |
|---|---|
| Grondstof | PP/PE |
| Capaciteit | 600 |
| Elektrocontrolesysteem | De VRC |
| Vermogen van Hoofdmotor | 157kw |
| Producten | gebruikte bandlijnparameter |
|---|---|
| Grondstof | PP |
| Capaciteit | 600.1 |
| Elektrocontrolesysteem | De VRC |
| Vermogen van Hoofdmotor | 157.1kw |
| Modus | horizontaal |
|---|---|
| Producttypes | Geweven zak |
| Max.Extrusion Volume | 140 kg/uur |
| Schroef Dia | 75 mm |
| Verhouding van L/D | 33:1 |
| Specificatie | Rond 38000X4800X2500mm |
|---|---|
| Totaal gewicht | 25T |
| Producttypes | Touw, PP geweven tas, kunstgras etc. |
| Grondstoffen | PP, PE |
| Model | horizontaal |
| Producten | gebruikte bandlijnparameter |
|---|---|
| Capaciteit | 600.3 |
| Elektrocontrolesysteem | De VRC |
| Vermogen van Hoofdmotor | 157,3 kW |
| Voorwaarde | Tweedehands |
| Naam | Hoge snelheids Windende Machine |
|---|---|
| Spindelpitch | 200 mm |
| Rijden | Frequentieomrekeningsregeling |
| Breedte van garen | 1,5-6 |
| Lengte van de kern ((mm) | 220 |