| 60-2000tex Plastic Extruding Flat Film Stretching Machine | 60 tot 2000 tex |
|---|---|
| Max. capaciteit | 4500 kg/24 uur |
| Totaal gewicht | 25T |
| Werkkracht | 110 kW |
| Ontwerpsnelheid | 250m/min |
| Stroom installeren | 4-10 |
|---|---|
| Totaal gewicht | 25T |
| SpecificationSpecification | Rond 38000X4800X2500mm |
| Gamma van de vezels | 60 tot 2000 tex |
| Ontwerpsnelheid | 250m/min |
| Naam | Hoge snelheids Windende Machine |
|---|---|
| Lange buizen | 280/290 mm (andere specificaties zijn optioneel) |
| Spindelpitch | 200 mm |
| Rijden | Frequentieomrekeningsregeling |
| Max. Opwindsnelheid | 1000 RPM |
| Naam | Hoge snelheids Windende Machine |
|---|---|
| Max. Opwindsnelheid | 1000 RPM |
| Spindelpitch | 200 mm |
| Rijden | Frequentieomrekeningsregeling |
| Lange buizen | 280/290 mm (andere specificaties zijn optioneel) |
| Max. capaciteit | 4500 kg/24 uur |
|---|---|
| Ontwerpsnelheid | 250m/min |
| Rekverhouding | 4-10 |
| Werkkracht | 110 kW |
| Grondstoffen | PP, PE |
| Ontwerpsnelheid | 250m/min |
|---|---|
| Stroom installeren | 4-10 |
| Totaal gewicht | 25T |
| Gamma van de vezels | 60 tot 2000 tex |
| Max. capaciteit | 4500 kg/24 uur |
| Naam | Hoge snelheids Windende Machine |
|---|---|
| Toepassing | Geschikt voor het uitstrekken van garens met een extruderingsmachine |
| Max. Opwindsnelheid | 1000 RPM |
| Voorwaarde | Tweede gebruik |
| Transportpakket | Een bepaalde hoeveelheid in plastic zakken, kartonnen in houten |
| Naam | Hoge snelheids Windende Machine |
|---|---|
| Rijden | Frequentieomrekeningsregeling |
| Afmetingen | 3500x1500x1500 mm |
| Voorwaarde | Gebruikt |
| Toepassing | Textielindustrie |
| Producten | Gebruikte garen-extrusielijn |
|---|---|
| Noldingsbreedte van doek | 300~850mm |
| Aantal warp | 720 |
| Weft densith | 2075picks/100mm |
| Lopende snelheid van hoofdmotor | 135-150r/min |