| Producten | Gebruikte garen-extrusielijn |
|---|---|
| Gamma van de vezels | 60 tot 2000 tex |
| Ontwerpsnelheid | 250m/min |
| Max. capaciteit | 4500 kg/24 uur |
| Stroom installeren | 4-10 |
| Geautomatiseerde | Geautomatiseerde |
|---|---|
| Max. capaciteit | 4500 kg/24 uur |
| Automatisering | Automatisch |
| Gamma van de vezels | 60 tot 2000 tex |
| Werkkracht | 110 kW |
| Specificatie | Rond 38000X4800X2500mm |
|---|---|
| Max. capaciteit | 4500 kg/24 uur |
| Modus | horizontaal |
| Totaal gewicht | 25T |
| Rekverhouding | 4-10 |
| Specificatie | Rond 38000X4800X2500mm |
|---|---|
| Totaal gewicht | 25T |
| Producttypes | Touw, PP geweven tas, kunstgras etc. |
| Grondstoffen | PP, PE |
| Model | horizontaal |
| Productiecapaciteit | 10 sets per maand |
|---|---|
| Geautomatiseerde | Geautomatiseerde |
| Handelsmerk | UNITED WIN |
| Gamma van de vezels | 60 tot 2000 tex |
| Automatisering | Automatisch |
| Gamma van de vezels | 60 tot 2000 tex |
|---|---|
| Stroom installeren | 4-10 |
| Totaal gewicht | 25T |
| Specificatie | Rond 38000X4800X2500mm |
| Max. capaciteit | 4500 kg/24 uur |
| Gamma van de vezels | 60 tot 2000 tex |
|---|---|
| Grondstoffen | PP, PE |
| Totaal gewicht | 25T |
| Ontwerpsnelheid | 250m/min |
| Geautomatiseerde | Geautomatiseerde |
| Max. capaciteit | 4500 kg/24 uur |
|---|---|
| Ontwerpsnelheid | 250m/min |
| Rekverhouding | 4-10 |
| Werkkracht | 110 kW |
| Grondstoffen | PP, PE |
| Max.Extrusion Volume | 140 kg/uur |
|---|---|
| Verhouding van L/D | 33:1 |
| Het vlakke werkingsgebied van de garenvezel | 60-200tex |
| Lijn Spee | 220m/min |
| Schroefvat | 38crmoaia |
| Max.Extrusion Volume | 330kg/H |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Verhouding van L/D | 33:1 |
| Lengte van vormlip | 800 mm |
| Flat Yarm Fiber Scope | 60-200tex |