| Naam | Hoge snelheids Windende Machine |
|---|---|
| Spindelpitch | 200 mm |
| Rijden | Frequentieomrekeningsregeling |
| Denier (D) | 400-3000 |
| Hoeveelheid spoelen op elk kader | 12 |
| Specificatie | Rond 38000X4800X2500mm |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 10 sets per maand |
| Max. capaciteit | 4500 kg/24 uur |
| Automatisering | Automatisch |
| Rekverhouding | 4-10 |
| Producten | gebruikte bandlijnparameter |
|---|---|
| Capaciteit | 600.5 |
| Elektrocontrolesysteem | De VRC |
| Vermogen van Hoofdmotor | 157,5 kW |
| Voorwaarde | Tweedehands |
| Handelsmerk | UNITED WIN |
|---|---|
| Max. capaciteit | 4500 kg/24 uur |
| Gamma van de vezels | 60 tot 2000 tex |
| Ontwerpsnelheid | 250m/min |
| Stroom installeren | 4-10 |
| Producten | Gebruikte garen-extrusielijn |
|---|---|
| Gamma van de vezels | 60 tot 2000 tex |
| Max. capaciteit | 4500 kg/24 uur |
| Ontwerpsnelheid | 250m/min |
| Stroom installeren | 4-10 |
| Naam | Hoge snelheids Windende Machine |
|---|---|
| Toepassing | Geschikt voor het uitstrekken van garens met een extruderingsmachine |
| Voorwaarde | Tweede gebruik |
| Handelsmerk | UNITED WIN |
| Gebruik | Vervaardiging uit textiel |
| Productiecapaciteit | 10 sets per maand |
|---|---|
| Werkkracht | 110 kW |
| Rekverhouding | 4-10 |
| Ontwerpsnelheid | 250m/min |
| Gamma van de vezels | 60 tot 2000 tex |
| Producttypes | Touw, PP geweven tas, kunstgras etc. |
|---|---|
| Gamma van de vezels | 60 tot 2000 tex |
| Ontwerpsnelheid | 250m/min |
| Rekverhouding | 4-10 |
| Grondstoffen | PP, PE |
| Producten | Windende machine |
|---|---|
| Max.winding snelheid | 280m/min |
| Automatisch | Automatisch |
| Inslag van windkoord | 60~280tex |
| Max.wind diameter | 160 mm |
| Ontwerpsnelheid | 250m/min |
|---|---|
| Rekverhouding | 4-10 |
| Werkkracht | 110 kW |
| Specificatie | Rond 38000X4800X2500mm |
| Totaal gewicht | 25T |