| انواع محصول | کیسه های بافته شده |
|---|---|
| کامپیوتری | کامپیوتری |
| حداکثر حجم اکستروژن | 140 کیلوگرم در ساعت |
| دیا پیچ | 75 میلی متر |
| نسبت L/D | 33:1 |
| محدوده فیبر | 60-2000تکس |
|---|---|
| نصب پاور | 4-10 |
| Max. حداکثر Capacity ظرفیت | 4500 کیلوگرم در 24 ساعت |
| سرعت طراحی | 250 متر در دقیقه |
| نسبت کشش | 4-10 |
| محدوده فیبر | 60-2000تکس |
|---|---|
| Max. حداکثر Capacity ظرفیت | 4500 کیلوگرم در 24 ساعت |
| سرعت طراحی | 250 متر در دقیقه |
| بسته حمل و نقل | جعبه چوبی |
| وزن مجموع | 25 تن |
| مدل | افقی |
|---|---|
| اتوماسیون | خودکار |
| کامپیوتری | کامپیوتری |
| محدوده فیبر | 60-2000تکس |
| سرعت طراحی | 250 متر در دقیقه |
| محصول | پارامتر خط نوار استفاده شده |
|---|---|
| مواد اولیه | PP/PE |
| ظرفیت | 600 |
| سیستم کنترل الکتریکی | PRC |
| قدرت موتور اصلی | 157 کیلووات |
| محصول | پارامتر خط نوار استفاده شده |
|---|---|
| مواد اولیه | PP |
| ظرفیت | 600.1 |
| سیستم کنترل الکتریکی | PRC |
| قدرت موتور اصلی | 157.1kW |
| حالت | افقی |
|---|---|
| انواع محصول | کیسه های بافته شده |
| حداکثر حجم اکستروژن | 140 کیلوگرم در ساعت |
| دیا پیچ | 75 میلی متر |
| نسبت L/D | 33:1 |
| مشخصات | حدود 38000X4800X2500mm |
|---|---|
| وزن مجموع | 25 تن |
| انواع محصول | طناب، کیسه بافته شده PP، چمن مصنوعی و غیره |
| مواد اولیه | PP، PE |
| مدل | افقی |
| محصول | پارامتر خط نوار استفاده شده |
|---|---|
| ظرفیت | 600.3 |
| سیستم کنترل الکتریکی | PRC |
| قدرت موتور اصلی | 157.3kW |
| شرایط | دست دوم |
| نام | ماشین سیم پیچ با سرعت بالا |
|---|---|
| اسپیندل پیچ | 200 میلی متر |
| راندن | کنترل تبدیل فرکانس |
| عرض نخ | 1.5-6 |
| طول هسته (میلی متر) | 220 |