| Ürün Çeşitleri | dokuma çanta |
|---|---|
| bilgisayarlı | bilgisayarlı |
| Max.Ekstrüzyon Hacmi | 140kg/saat |
| vida çapı | 75mm |
| L/D oranı | 33:1 |
| Elyaf Aralığı | 60-2000teks |
|---|---|
| Kurulum Gücü | 4-10 |
| Max. Maks. Capacity Kapasite | 4500kg/24 saat |
| Tasarım Hızı | 250m/Dk |
| Esneme Oranı | 4-10 |
| Elyaf Aralığı | 60-2000teks |
|---|---|
| Max. Maks. Capacity Kapasite | 4500kg/24 saat |
| Tasarım Hızı | 250m/Dk |
| Taşıma Paketi | ahşap kasa |
| Toplam ağırlık | 25 ton |
| Model | yatay |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| bilgisayarlı | bilgisayarlı |
| Elyaf Aralığı | 60-2000teks |
| Tasarım Hızı | 250m/Dk |
| ürün | Kullanılan bant hattı parametresi |
|---|---|
| Çiğ madde | PP/PE |
| Kapasite | 600 |
| Elektrik Kontrol Sistemi | ÇHC |
| Ana motorun gücü | 157 kw |
| ürün | Kullanılan bant hattı parametresi |
|---|---|
| Çiğ madde | PP |
| Kapasite | 600.1 |
| Elektrik Kontrol Sistemi | ÇHC |
| Ana motorun gücü | 157.1kw |
| mod | yatay |
|---|---|
| Ürün Çeşitleri | dokuma çanta |
| Max.Ekstrüzyon Hacmi | 140kg/saat |
| vida çapı | 75mm |
| L/D oranı | 33:1 |
| Spesifikasyon | Yaklaşık 38000X4800X2500mm |
|---|---|
| Toplam ağırlık | 25 ton |
| Ürün Çeşitleri | İp, PP Dokuma Çanta, Suni Çim vb. |
| Çiğ madde | PP, PE |
| Model | yatay |
| ürün | Kullanılan bant hattı parametresi |
|---|---|
| Kapasite | 600.3 |
| Elektrik Kontrol Sistemi | ÇHC |
| Ana motorun gücü | 157.3kw |
| Durum | İkinci el |
| Adı | Yüksek Hızlı Sarma Makinesi |
|---|---|
| Mil Adımı | 200 mm |
| Sürmek | Frekans Dönüşüm Kontrolü |
| iplik genişliği | 1.5-6 |
| Çekirdek Uzunluğu (mm) | 220 |