| دستگاه کشش فیلم تخت اکسترود پلاستیکی 60-2000tex | 60-2000تکس |
|---|---|
| Max. حداکثر Capacity ظرفیت | 4500 کیلوگرم در 24 ساعت |
| وزن مجموع | 25 تن |
| قدرت کار | 110 کیلووات |
| سرعت طراحی | 250 متر در دقیقه |
| نصب پاور | 4-10 |
|---|---|
| وزن مجموع | 25 تن |
| مشخصات مشخصات | حدود 38000X4800X2500mm |
| محدوده فیبر | 60-2000تکس |
| سرعت طراحی | 250 متر در دقیقه |
| نام | ماشین سیم پیچ با سرعت بالا |
|---|---|
| طول لوله | 280/290mm (سایر مشخصات اختیاری هستند) |
| اسپیندل پیچ | 200 میلی متر |
| راندن | کنترل تبدیل فرکانس |
| حداکثر سرعت سیم پیچ | 1000 دور در دقیقه |
| نام | ماشین سیم پیچ با سرعت بالا |
|---|---|
| حداکثر سرعت سیم پیچ | 1000 دور در دقیقه |
| اسپیندل پیچ | 200 میلی متر |
| راندن | کنترل تبدیل فرکانس |
| طول لوله | 280/290mm (سایر مشخصات اختیاری هستند) |
| Max. حداکثر Capacity ظرفیت | 4500 کیلوگرم در 24 ساعت |
|---|---|
| سرعت طراحی | 250 متر در دقیقه |
| نسبت کشش | 4-10 |
| قدرت کار | 110 کیلووات |
| مواد اولیه | PP، PE |
| سرعت طراحی | 250 متر در دقیقه |
|---|---|
| نصب پاور | 4-10 |
| وزن مجموع | 25 تن |
| محدوده فیبر | 60-2000تکس |
| Max. حداکثر Capacity ظرفیت | 4500 کیلوگرم در 24 ساعت |
| نام | ماشین سیم پیچ با سرعت بالا |
|---|---|
| درخواست | مناسب برای دستگاه اکستروژن کشش نخ |
| حداکثر سرعت سیم پیچ | 1000 دور در دقیقه |
| شرایط | استفاده دوم |
| بسته حمل و نقل | مقداری در کیسه پلاستیکی، کارتن در چوب |
| نام | ماشین سیم پیچ با سرعت بالا |
|---|---|
| راندن | کنترل تبدیل فرکانس |
| ابعاد | 3500x1500x1500 میلی متر |
| شرایط | استفاده شده |
| درخواست | صنعت نساجی |
| محصول | خط استخراج نخ استفاده شده |
|---|---|
| عرض انحنای پارچه | 300 ~ 850 میلی متر |
| تعداد تار | 720 |
| تراکم پود | 20-75 پیک / 100 میلی متر |
| سرعت کارکرد موتور اصلی | 135-150r/min |