| Produkt | Linia wytłaczania przędzy używanej |
|---|---|
| Zakres włókien | 60-2000 teks |
| Szybkość projektowania | 250m/min |
| Maks. Pojemność | 4500 kg/24 godziny |
| Instalowanie zasilania | 4-10 |
| Komputeryzowane | Komputeryzowane |
|---|---|
| Maks. Pojemność | 4500 kg/24 godziny |
| Automatyzacja | Automatyczne |
| Zakres włókien | 60-2000 teks |
| Moc robocza | 110kw |
| Specyfikacja | Około 38000X4800X2500mm |
|---|---|
| Maks. Pojemność | 4500 kg/24 godziny |
| Tryb | poziomy |
| Waga całkowita | 25t |
| Współczynnik rozciągania | 4-10 |
| Specyfikacja | Około 38000X4800X2500mm |
|---|---|
| Waga całkowita | 25t |
| Rodzaje produktów | Lina, tkana torba PP, sztuczna trawa itp. |
| Surowce | PP, PE |
| Model | poziomy |
| Pojemność produkcyjna | 10 zestawów/zestawów miesięcznie |
|---|---|
| Komputeryzowane | Komputeryzowane |
| Znak towarowy | ZJEDNOCZONE WYGRYWAJĄ |
| Zakres włókien | 60-2000 teks |
| Automatyzacja | Automatyczne |
| Zakres włókien | 60-2000 teks |
|---|---|
| Instalowanie zasilania | 4-10 |
| Waga całkowita | 25t |
| Specyfikacja | Około 38000X4800X2500mm |
| Maks. Pojemność | 4500kg/24h |
| Zakres włókien | 60-2000 teks |
|---|---|
| Surowce | PP, PE |
| Waga całkowita | 25t |
| Szybkość projektowania | 250m/min |
| Komputeryzowane | Komputeryzowane |
| Maks. Pojemność | 4500 kg/24 godziny |
|---|---|
| Szybkość projektowania | 250m/min |
| Współczynnik rozciągania | 4-10 |
| Moc robocza | 110kw |
| Surowce | PP, PE |
| Maksymalna objętość wytłaczania | 140kg/godz |
|---|---|
| Stosunek L/D | 33:1 |
| Płaski zakres włókna przędzy | 60-200 teksów |
| Prędkość linii | 220m/min |
| Beczka śrubowa | 38crmoaia |
| Maksymalna objętość wytłaczania | 330 kg/godz |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczne |
| Stosunek L/D | 33:1 |
| Długość wargi formy | 800mm |
| Luneta z włóknem płaskim Yarm | 60-200 teksów |