| Maszyna do rozciągania folii płaskiej z wytłaczaniem tworzyw sztucznych 60-2000tex | 60-2000 teks |
|---|---|
| Maks. Pojemność | 4500kg/24h |
| Waga całkowita | 25t |
| Moc robocza | 110kw |
| Szybkość projektowania | 250m/min |
| Instalowanie zasilania | 4-10 |
|---|---|
| Waga całkowita | 25t |
| SpecyfikacjaSpecyfikacja | Około 38000X4800X2500mm |
| Zakres włókien | 60-2000 teks |
| Szybkość projektowania | 250m/min |
| Nazwa | Maszyna do nawijania dużych prędkości |
|---|---|
| Długość rury | 280/290 mm (inne specyfikacje są opcjonalne) |
| Skok wrzeciona | 200mm |
| Prowadzić | Sterowanie konwersją częstotliwości |
| Maksymalna prędkość nawijania | 1000 obr./min |
| Nazwa | Maszyna do nawijania dużych prędkości |
|---|---|
| Maksymalna prędkość nawijania | 1000 obr./min |
| Skok wrzeciona | 200mm |
| Prowadzić | Sterowanie konwersją częstotliwości |
| Długość rury | 280/290 mm (inne specyfikacje są opcjonalne) |
| Maks. Pojemność | 4500 kg/24 godziny |
|---|---|
| Szybkość projektowania | 250m/min |
| Współczynnik rozciągania | 4-10 |
| Moc robocza | 110kw |
| Surowce | PP, PE |
| Szybkość projektowania | 250m/min |
|---|---|
| Instalowanie zasilania | 4-10 |
| Waga całkowita | 25t |
| Zakres włókien | 60-2000 teks |
| Maks. Pojemność | 4500 kg/24 godziny |
| Nazwa | Maszyna do nawijania dużych prędkości |
|---|---|
| Zastosowanie | Nadaje się do maszyny do rozciągania przędzy |
| Maksymalna prędkość nawijania | 1000 obr./min |
| Warunki | Drugie użycie |
| Pakiet transportowy | Pewna ilość do plastikowej torby, kartony do drewnianej |
| Nazwa | Maszyna do nawijania dużych prędkości |
|---|---|
| Prowadzić | Sterowanie konwersją częstotliwości |
| Wymiary | 3500x1500x1500mm |
| Warunki | Wykorzystane |
| Zastosowanie | przemysł włókienniczy |
| Produkt | Linia wytłaczania przędzy używanej |
|---|---|
| Nolding szerokość tkaniny | 300 ~ 850 mm |
| Liczba osnowy | 720 |
| Gęstość wątku | 20-75 kilofów/100 mm |
| Prędkość robocza silnika głównego | 135-150 obr./min |