| Ürün | Kullanılmış iplik ekstrüzyon hattı |
|---|---|
| Elyaf Aralığı | 60-2000teks |
| Tasarım Hızı | 250m/Dk |
| Max. Maks. Capacity Kapasite | 4500kg/24 saat |
| Kurulum Gücü | 4-10 |
| bilgisayarlı | bilgisayarlı |
|---|---|
| Max. Maks. Capacity Kapasite | 4500kg/24 saat |
| Otomasyon | Otomatik |
| Elyaf Aralığı | 60-2000teks |
| çalışma gücü | 110 kw |
| Spesifikasyon | Yaklaşık 38000X4800X2500mm |
|---|---|
| Max. Maks. Capacity Kapasite | 4500kg/24 saat |
| mod | yatay |
| Toplam ağırlık | 25 ton |
| Esneme Oranı | 4-10 |
| Spesifikasyon | Yaklaşık 38000X4800X2500mm |
|---|---|
| Toplam ağırlık | 25 ton |
| Ürün Çeşitleri | İp, PP Dokuma Çanta, Suni Çim vb. |
| Çiğ madde | PP, PE |
| Model | yatay |
| Üretim Kapasitesi | Ayda 10 Set/Set |
|---|---|
| bilgisayarlı | bilgisayarlı |
| Ticari marka | BİRLEŞİK KAZANDI |
| Elyaf Aralığı | 60-2000teks |
| Otomasyon | Otomatik |
| Elyaf Aralığı | 60-2000teks |
|---|---|
| Kurulum Gücü | 4-10 |
| Toplam ağırlık | 25 ton |
| Spesifikasyon | Yaklaşık 38000X4800X2500mm |
| Max. Maks. Capacity Kapasite | 4500kg/24 saat |
| Elyaf Aralığı | 60-2000teks |
|---|---|
| Çiğ madde | PP, PE |
| Toplam ağırlık | 25 ton |
| Tasarım Hızı | 250m/Dk |
| bilgisayarlı | bilgisayarlı |
| Max. Maks. Capacity Kapasite | 4500kg/24 saat |
|---|---|
| Tasarım Hızı | 250m/Dk |
| Esneme Oranı | 4-10 |
| çalışma gücü | 110 kw |
| Çiğ madde | PP, PE |
| Max.Ekstrüzyon Hacmi | 140kg/saat |
|---|---|
| L/D oranı | 33:1 |
| Düz İplik Elyaf Kapsamı | 60-200teks |
| Hat Hızı | 220m/dak |
| Vida varil | 38cmrmoaia |
| Max.Ekstrüzyon Hacmi | 330kg/saat |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| L/D oranı | 33:1 |
| Kalıp Dudak Uzunluğu | 800mm |
| Düz İplik Elyaf Kapsamı | 60-200teks |