| Nazwa | Maszyna do nawijania dużych prędkości |
|---|---|
| Skok wrzeciona | 200mm |
| Prowadzić | Sterowanie konwersją częstotliwości |
| Denier(D) | 400-3000 |
| Ilość nawijaczy na każdej ramie | 12 |
| Specyfikacja | Około 38000X4800X2500mm |
|---|---|
| Pojemność produkcyjna | 10 zestawów/zestawów miesięcznie |
| Maks. Pojemność | 4500 kg/24 godziny |
| Automatyzacja | Automatyczne |
| Współczynnik rozciągania | 4-10 |
| produkt | Używany parametr linii taśmy |
|---|---|
| Pojemność | 600,5 |
| System sterowania elektrycznego | ChRL |
| Moc silnika głównego | 157,5 kW |
| Warunki | Z drugiej ręki |
| Znak towarowy | ZJEDNOCZONE WYGRYWAJĄ |
|---|---|
| Maks. Pojemność | 4500kg/24h |
| Zakres włókien | 60-2000 teks |
| Szybkość projektowania | 250m/min |
| Instalowanie zasilania | 4-10 |
| Produkt | Linia wytłaczania przędzy używanej |
|---|---|
| Zakres włókien | 60-2000 teks |
| Maks. Pojemność | 4500 kg/24 godziny |
| Szybkość projektowania | 250m/min |
| Instalowanie zasilania | 4-10 |
| Nazwa | Maszyna do nawijania dużych prędkości |
|---|---|
| Zastosowanie | Nadaje się do maszyny do rozciągania przędzy |
| Warunki | Drugie użycie |
| Znak towarowy | ZJEDNOCZONE WYGRYWAJĄ |
| Użycie | Maszyna do nawijania przędzy |
| Pojemność produkcyjna | 10 zestawów/zestawów miesięcznie |
|---|---|
| Moc robocza | 110kw |
| Współczynnik rozciągania | 4-10 |
| Szybkość projektowania | 250m/min |
| Zakres włókien | 60-2000 teks |
| Rodzaje produktów | Lina, tkana torba PP, sztuczna trawa itp. |
|---|---|
| Zakres włókien | 60-2000 teks |
| Szybkość projektowania | 250m/min |
| Współczynnik rozciągania | 4-10 |
| Surowce | PP, PE |
| Produkt | Maszyna do nawijania |
|---|---|
| Maksymalna prędkość nawijania | 280m/min |
| Automatyczne | Automatyczne |
| Wątek sznurka wiatrowego | 60 ~ 280 teksów |
| Maksymalna średnica wiatru | 160 mm |
| Szybkość projektowania | 250m/min |
|---|---|
| Współczynnik rozciągania | 4-10 |
| Moc robocza | 110kw |
| Specyfikacja | Około 38000X4800X2500mm |
| Waga całkowita | 25t |