| 60-2000tex Plastik Ekstrüzyon Düz Film Germe Makinesi | 60-2000teks |
|---|---|
| Max. Maks. Capacity Kapasite | 4500kg/24 saat |
| Toplam ağırlık | 25 ton |
| çalışma gücü | 110 kw |
| Tasarım Hızı | 250m/Dk |
| Kurulum Gücü | 4-10 |
|---|---|
| Toplam ağırlık | 25 ton |
| ŞartnameŞartname | Yaklaşık 38000X4800X2500mm |
| Elyaf Aralığı | 60-2000teks |
| Tasarım Hızı | 250m/Dk |
| Adı | Yüksek Hızlı Sarma Makinesi |
|---|---|
| Tüp uzunluğu | 280/290mm (Diğer Özellikler Opsiyoneldir) |
| Mil Adımı | 200 mm |
| Sürmek | Frekans Dönüşüm Kontrolü |
| Max. Maks. Winding Speed Sarma Hızı | 1000 devir |
| Adı | Yüksek Hızlı Sarma Makinesi |
|---|---|
| Max. Maks. Winding Speed Sarma Hızı | 1000 devir |
| Mil Adımı | 200 mm |
| Sürmek | Frekans Dönüşüm Kontrolü |
| Tüp uzunluğu | 280/290mm (Diğer Özellikler Opsiyoneldir) |
| Max. Maks. Capacity Kapasite | 4500kg/24 saat |
|---|---|
| Tasarım Hızı | 250m/Dk |
| Esneme Oranı | 4-10 |
| çalışma gücü | 110 kw |
| Çiğ madde | PP, PE |
| Tasarım Hızı | 250m/Dk |
|---|---|
| Kurulum Gücü | 4-10 |
| Toplam ağırlık | 25 ton |
| Elyaf Aralığı | 60-2000teks |
| Max. Maks. Capacity Kapasite | 4500kg/24 saat |
| Adı | Yüksek Hızlı Sarma Makinesi |
|---|---|
| Uygulama | İplik Germe Ekstrüzyon Makinesi için uygundur |
| Max. Maks. Winding Speed Sarma Hızı | 1000 devir |
| Durum | İkinci Kullanım |
| Taşıma Paketi | Bir Miktarı Plastik Poşete, Kartonları Tahtaya |
| Adı | Yüksek Hızlı Sarma Makinesi |
|---|---|
| Sürmek | Frekans Dönüşüm Kontrolü |
| Boyutları | 3500x1500x1500mm |
| Durum | Kullanılmış |
| Uygulama | Tekstil endüstrisi |
| Ürün | Kullanılmış iplik ekstrüzyon hattı |
|---|---|
| kumaş genişliği | 300~850mm |
| çözgü sayısı | 720 |
| atkı yoğunluğu | 20-75 uç/100 mm |
| Ana motorun çalışma hızı | 135-150 dev/dak |