| Adı | Yüksek Hızlı Sarma Makinesi |
|---|---|
| Mil Adımı | 200 mm |
| Sürmek | Frekans Dönüşüm Kontrolü |
| Denye(D) | 400-3000 |
| Her çerçevede sarıcı sayısı | 12 |
| Spesifikasyon | Yaklaşık 38000X4800X2500mm |
|---|---|
| Üretim Kapasitesi | Ayda 10 Set/Set |
| Max. Maks. Capacity Kapasite | 4500kg/24 saat |
| Otomasyon | Otomatik |
| Esneme Oranı | 4-10 |
| ürün | Kullanılan bant hattı parametresi |
|---|---|
| Kapasite | 600.5 |
| Elektrik Kontrol Sistemi | ÇHC |
| Ana motorun gücü | 157.5kw |
| Durum | İkinci el |
| Ticari marka | BİRLEŞİK KAZANDI |
|---|---|
| Max. Maks. Capacity Kapasite | 4500kg/24 saat |
| Elyaf Aralığı | 60-2000teks |
| Tasarım Hızı | 250m/Dk |
| Kurulum Gücü | 4-10 |
| Ürün | Kullanılmış iplik ekstrüzyon hattı |
|---|---|
| Elyaf Aralığı | 60-2000teks |
| Max. Maks. Capacity Kapasite | 4500kg/24 saat |
| Tasarım Hızı | 250m/Dk |
| Kurulum Gücü | 4-10 |
| Adı | Yüksek Hızlı Sarma Makinesi |
|---|---|
| Uygulama | İplik Germe Ekstrüzyon Makinesi için uygundur |
| Durum | İkinci Kullanım |
| Ticari marka | BİRLEŞİK KAZANDI |
| Kullanımı | İplik Sarma Makinası |
| Üretim Kapasitesi | Ayda 10 Set/Set |
|---|---|
| çalışma gücü | 110 kw |
| Esneme Oranı | 4-10 |
| Tasarım Hızı | 250m/Dk |
| Elyaf Aralığı | 60-2000teks |
| Ürün Çeşitleri | İp, PP Dokuma Çanta, Suni Çim vb. |
|---|---|
| Elyaf Aralığı | 60-2000teks |
| Tasarım Hızı | 250m/Dk |
| Esneme Oranı | 4-10 |
| Çiğ madde | PP, PE |
| Ürün | Sarma makinesi |
|---|---|
| Max. sarma hızı | 280m/dak |
| Otomatik | Otomatik |
| Rüzgar ipinin atkısı | 60~280teks |
| Max. rüzgar çapı | 160mm |
| Tasarım Hızı | 250m/Dk |
|---|---|
| Esneme Oranı | 4-10 |
| çalışma gücü | 110 kw |
| Spesifikasyon | Yaklaşık 38000X4800X2500mm |
| Toplam ağırlık | 25 ton |